تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


صد و هفتاد و شش  

ز.سین،هرگز حرفِ امیدوار کننده ای درمورد من نگفته بود تا امروز صبح!وقتی که وسط آن بحث مسخره درمورد ازدواج آن هم در کلاس زبان گیر کرده بودم گفت٫این دو تا با هم فرق می کنن پس شوهراشونم با هم فرق می کنن،تهِ دلم خنک شد و خرسند که این جور توی چشم ها خوب به نظر می آیم!

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه رنگ آمیزی نقاشی برای کودکان  

کتاب خوب یکی از ابزارهای کمال بشری است .       (حضرت آیت الله خامنه ای)  به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب در محل کتابخانه عمومی البرز مسابقه رنگ آمیزی نقاشی برای کودکان 5الی 8  سال برگزار میگردد . مهلت ارائه آثار 1395/9/4 میباشد.

ادامه مطلب  

مقاله  

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش هم

ادامه مطلب  

آموزش نقاشی و کاردستی به کودکان مهد در کتابخانه شهدای فرهنگی در هفته کتاب  

آموزش هنر به کودکان مهد کودکی عضو کتابخانه در روز کتاب،کتابخوانی و کتابدار
کتابدار کتابخانه شهدای فرهنگی در مهد آسمان علم و حضور کودکان مهد قرآن زهرای مرضیه در کتابخانه به آموزش هنر کاردستی با مقوا و نقاشی در روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار پرداخت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ با حضور کتابدار کتابخانه شهدای فرهنگی حسن بلندی در مهد آسمان علم، آموزش هنر کاردستی با مقوا ، نحوه ساخت پنگوئن مقوایی، موش شیما و نهنگ و ن

ادامه مطلب  

دعوت از کودکان بهزیستی برای مراسم قصه گویی در پارک  

به نام خدا
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، صبح پنج شنبه 20/8/1395 با دعوت از کودکان بی سرپرست بهزیستی و دعوت از کودکان عضو کتابخانه به پارک رفتیم. در پارک و بعد از گرد آوردن همه بچه ها حتی کودکان متفرقه، برنامه های قصه خوانی، نقاشی آزاد و تصاویر ذهنی از کتابخانه، شعر خوانی، بازی، آشنایی کودکان با محیط پیرامون و ... اجرا گردید. در نهایت و در انتها که هدف اصلی هم همین بود طبق اعلام قبلی به کودکان عضو کتابخانه، بر این مبنا که خواسته بودیم کتاب های خو

ادامه مطلب  

۱۰ راز و رمز پنـهان و عجیب ذهن  

بیشترین چیزی که درمورد انسان نمی‌دانیم، مربوط به ذهنمان است. مغز عضوی گیج‌کننده است، درست مثل سوالات زیادی که درمورد زندگی و مرگ، هوشیاری، خواب و خیلی‌های دیگر داریم. در زیر به دانسته‌ها و ندانسته‌های بشر درمورد ذهن انسان اشاره می‌کنیم:
[ادامه این مطلب رو از دست ندید]

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان کتاب و امام حسین در بخش کودکان کتابخانه پیامبر رحمت(ص)  

 
به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و امام حسین در بخش کودکان کتابخانه پیامبر رحمت(ص) برگزار گردید. هدف از برگزاری این مسابقه ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی دانش آموزان با محیط کتابخانه بود. در پایان به 10 نفر از نقاشی های برگزیده جوایزی از سوی رئیس اداره شهرستان اهدا گردید.

ادامه مطلب  

قصه خوانی ویژه هفته کتاب(خواندیم،نقاشی کشیدیم،بازی کردیم)  

با هدف علاقمند نمودن کودکان به مطالعه ،برنامه قصه خوانی  در کتابخانه عمومی مهر آباد برگزار شد.در این جلسه از کودکان خواسته شد با دقت به قصه گوش کنند ،سپس شخصیت های داستان را نقاشی کنند و با قیچی کردن نقاشی ها ،آنها را به شکل نقاب درست کنند و قصه را بازی کنند.
این روش قصه خوانی و مطالعه مورد استقبال خوب کودکان قرار گرفت.
 
 
 
 
 

ادامه مطلب  

ترانه های نیایش  

ترانه‌های نوازش
شاعر: مصطفی رحماندوست
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،36 صفحه
 
مصطفی رحماندوست برای کودکان و ادبیات کودکان چهره‌ای شناخته شده است. کمتر کودکی را می‌شناسیم که نام او را نشنیده باشد و شعری از او نخوانده باشد. مجموعه ترانه های نوازش شامل 16 ترانه از این شاعر نام‌آشنا است که با زبانی ساده و بی‌آلایش همراه با نقاشی¬های چشم‌نواز که نمایانگر لحظه‌های شاد و زیبای کودکان است، برای گروه سنی «الف منتشر شد.
شعرهایی آمو

ادامه مطلب  

صدور احکام بازنشستگان جدید آموزش و پرورش تا بهمن ماه  

خبر24:رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به بازنشستگی 39 هزار نفر از فرهنگیان در سال جاری گفت: احکام بازنشستگان بتدریج صادر می‌شود و تمام تشریفات صدور احکام بازنشستگان تا پیش از بهمن ماه به اتمام می‌رسد.

ادامه مطلب  

کتاب خوان آذر- ترانه های نوازش  

ترانه‌های نوازش
شاعر: مصطفی رحماندوست
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،36 صفحه
 
 
مصطفی رحماندوست برای کودکان و ادبیات کودکان چهره‌ای شناخته شده است. کمتر کودکی را می‌شناسیم که نام او را نشنیده باشد و شعری از او نخوانده باشد. مجموعه ترانه های نوازش شامل 16 ترانه از این شاعر نام‌آشنا است که با زبانی ساده و بی‌آلایش همراه با نقاشی¬های چشم‌نواز که نمایانگر لحظه‌های شاد و زیبای کودکان است، برای گروه سنی «الف منتشر شد.
شعرهایی آم

ادامه مطلب  

کلاس های تابستانی  

کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و انجمن خوشنویسان شهرستان کلاس های هنری و قصه گویی برگزار می کند.
کتابخانه مطهری در ایام تعطیلات تابستان و با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، کلاس های هنری و قصه گویی به شرح زیر برگزار می کند:
کلاس خوشنویسی برای تمام رده های سنی
کلاس قصه گویی برای کودکان دوره ابتدایی
کلاس نقاشی و کاردستی برای سال اول، دوم و سوم ابتدایی و پیش دبستانی
کلاس نقاشی برای سال های چهارم، پنجم

ادامه مطلب  

نمایشگاه نقاشی ویژه کودکان در هفته کتاب  

               
مجموعه ای از نقاشی های کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه فیض کاشانی که در نخستین روز از  هفته کتاب با موضوع کتاب و کتابخوانی کشیده شده بود، در محل کتابخانه در معرض نمایش عموم بازدیدکنندگان گذاشته شد.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، تشویق و ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان برای آشنایی و استفاده از کتاب و کتابخانه است.

ادامه مطلب  

اجرای برنامه های کتابخوانی ویژه کودکان در آسمان آباد  

مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران در بخش آسمان آباد از برگزاری برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در بین کودکان خبر داد.
 
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، فریدون مرادحاصلی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار کودکان ضمن بازدید از بخش کودک در  مسابقه نقاشی و برنامه قصه خوانی شرکت کردند. 
وی افزود:انس کودکان و نوجوانان با کتاب تأثیر به سزایی در رشد علمی و علاقمندی آنها به مطالع

ادامه مطلب  

تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی دوست مهربان کبوترها  

تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی دوست مهربان کبوترها
روز پنج شنبه 27 آبان ماه سال جاری ساعت 10صبح از برگزیدگان مسابقه نقاشی دوست مهربان کبوتر ها با اهداء لوح دبیر کل محترم کتابخانه های عمومی کشور و جوایز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان  تقدیر گردید.
به گزارش مسئول کتابخانه عمومی بنت الهدی صدر قوچان , با هماهنگی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قوچان  از شرکت کنندگان مسابقه نقاشی دوست مهربان کبوتر ها تقدیر به عمل آمد.
فاطمه خجسته

ادامه مطلب  

بازدید کودکان پیش دبستانی از کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر(عج) شهرستان شهربابک  

به مناسبت هفته کتاب:
بازدید کودکان پیش دبستانی از کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر(عج) شهرستان شهربابک
در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان به مناسبت در پیش بودن هفته کتاب و کتابخوانی ، کودکان مهد کودک رئوف از قسمت‌های مختلف کتابخانه به ویژه بخش کودکان بازدید کردند.
مسئول کتابخانه توضیحاتی در خصوص کتاب‌های کودکان، نحوه عضویت، ساعت فعالیت و اهمیت کتاب و کتابخوانی برای کودکان حاضر در کتابخانه ارائه داد. 
وی با اشاره به اینکه فعالیت در

ادامه مطلب  

مسابقه نقاشی با موضوع «دفاع مقدس»  

کتابخانه فرهنگ دهدشت برگزار کرد؛ مسابقه نقاشی با موضوع «دفاع مقدس» به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه فرهنگ دهدشت برگزار گردید.
هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی کودکان و نوجوانان با دفاع مقدس و آرمانهای امام راحل(ره) و شهداء می باشد، هر چند کودکان امروز در دوران دفاع مقدس نبوده‌اند ولی وظیفه خود می‌دانیم با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی از قبیل کتابخوانی، نقاشی، شعر و ...آنان را با رشا

ادامه مطلب  

بازی های درمانی شادرام در همایش رفتار های اعتیادی و پرخطر در کودکان و نوجوانان  

غرفه بازی های درمانی شادرام در اولین همایش رفتار های اعتیادی و پرخطر در کودکان و نوجوانان در بیمارستان پیامبر اعظم شهر کرمان
معرفی بازی های درمانی جدید در حوزه پیشگیری و درمان اعتیاد به مواد مخدر و الکل در کودکان و نوجوانان
با همکاری دکتر مصطفی نجفی ؛ فوق تخصص روانپزشکی کودکان و نوجوانان

ادامه مطلب  

همزمان با دهه کرامت يرگزاري مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان در کتابخانه آزادی خرمشهر  

به گزارش روابط عمومی اداره كتابخانه های عمومی خرمشهر  همزمان با دهه کرامت یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع امام رضا (ع ) و حضرت معصومه (س) با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم دینی و اخلاقی و سیره ائمه اطهار و به همت کتابخانه عمومی آزادی دراین کتابخانه برگزار گردید .  درپایان این مسابقه به 12نفر از برگزیدگان هدایایی برسم یاد بود اهداء گردید .
 
 

ادامه مطلب  

کتاب مین کابوس کودکان مرز نشین  

کتاب مین کابوس کودکان مرز نشین بصورت رایگان در این لینک قابل دسترس است .کتاب مروری است بر وضعیت کودکان و مصدومیت انفجار مین در مناطق مختلف است نویسنده عیسی بازیار http://www.takbook.com/192385-miscellaneous/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%B3-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86/

ادامه مطلب  

برگزاری فعالیتهای کتاب محور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیجار  

به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی مربیان مرکز فرهنگی هنری بیجار طبق برنامه ریزی قبلی جهت ترویج امر مطالعه و کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان فعالیتهای فرهنگی هنری و ادبی را برگزار کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان،سید یاسر هاشم زاده مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری بیجار گفت : این فعالیتها با محوریت مقوله مطالعه و کتاب در سه بخش فرهنگی هنری و ادبی برای کودکان اجرا گردید.
هاشم زاده ا

ادامه مطلب  

چله زمستان در جعفرجن  

چله بزرگ زمستان در جعفرجن از آغاز زمستان که برابر است با آغاز دی ماه شروع می شود و مدت آن چهل روز است که به چله بزرگ یا چله ((گُتو)) معروف است. چله در اصطلاح به معنی چهل می باشد یعنی 40 روز، معمولا عمده سرما در چله بزرگ است. قدیمی ها معتقد بودند با تمام شدن چله بزرگ، کمر زمستان شکسته می شود و بعد از این زمستان رو به ضعیف شدن می گذارد و از سوز و سرما کاسته می شود. چله کوچک زمستان از شب دهم بهمن ماه تا پایان بهمن ماه که مدت آن بیست روز است را چله کوچک یا (

ادامه مطلب  

جنایت رژیم صهیونیستی  

مطبوعات عبری زبان رژیم صهیونیستی 19 بهمن  1394 2016-02-08     یدیعوت احرانوت ◄ پلیس تحقیق در مورد نمایندگان عرب کنست را آغاز کرد(اعتراض نسبت به دیدار اعضای کنیست با خانواده برخی از فلسطینیان که به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ـ م). ◄ عملیات با سلاح سرد در قلب شهر ◄ کنگره حزب کار با طرح جدایی موافق اس ... ادامه مطلب ...

ادامه مطلب  

ویژه برنامه های دبستان پسرانه سما در مهرماه سال 95  

با مصادف شدن هفته ملی کودک و ایام سوگواری اقا اباعبدالله الحسین (ع) برنامه های ذیل در دبستان پسرانه با حضور گرم وپرشور دانش آموزان و مشاور دبستان برگزار شد.
1. ایستگاه نوحه خوانی توسط دانش آموزان فعال در این زمینه 
2. ذکر وقایع عاشورا و رشادت های کودکان ونوجوانان در  آن روزها توسط مشاور مدرسه
3. ایستگاه مسابقه نقاشی با موضوع :کودکان عاشورایی بین پایه های اول،دوم وسوم وانتخاب بهترین نقاشی
4. ایستگاه پخت وتوزیع شله زرد توسط مشاور وتوزیع در بین ک

ادامه مطلب  

بازدید کودکان مهدکودک علامه بهلول از کتابخانه و برپایی مراسم عزاداری  

 
 
 
به مناسبت گرامیداشت هفته کودک و ایام ماه محرم، کودکان مهدکودک علامه بهلول از کتابخانه بازدید کردند. در این بازدید که مربیان و کودکان مهد حضور داشتند، ابتدا کتابدار کتابخانه انواع کتابهای کودک در کتابخانه را معرفی کرده و از نحوه عضویت در کتابخانه و مراقبت از کتابها برای کودکان سخن گفت. سپس کودکان سرود کربلا را به صورت دسته جمعی اجرا کردند؛ مداحی و سینه زنی ویژه کودکان نیز از دیگر برنامه هایی بود که در این مراسم انجام شد. در پایان کود

ادامه مطلب  

معرفی بازی های درمانی شادرام در بازآموزی تازه های روانپزشکی کودکان و نوجوانان  

برگزاری بازآموزی تازه های روانپزشکی  کودکان و نوجوانان
بازآموزی تازه های روانپزشکی کودکان و نوجوانان در هتل اسمان اصفهان به مدیریت دکتر مصطفی نجفی؛فوق تخصص روانپزشکی کودکان ونوجوانان و عضو هیئت مدیره شادرام (تنها برند تخصصی تولید کننده بازی های درمانی در کشور)
معرفی بازی های درمانی شادرام در بازآموزی تازه های روانپزشکی کودکان ونوجوانان
معرفی بازی های درمانی در حوزه درمان کودکان بیش فعال و بازی های درمانی در حوزه پیشگیری و درمان اعتیاد

ادامه مطلب  

گرامیداشت هفته کودک در کتابخانه آل طه با حضور نونهالان مهد کودک یاسمن  

به مناسبت هفته کودک ، جمعی از کودکان مهدکودک یاسمن  از کتابخانه عمومی آل طه بازدید کردند.هدف این
بازدید ایجاد انگیزه و  نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کودکان بود.در این بازدید یک ساعته سرکار
خانم قنبری مربی مهد  با خواندن کتاب قصه و صحبت راجع به فواید کتاب خواندن سعی کردنددر نوگلان انگیزه
کتابخوانی را افزایش دهند و همچنین در ادامه  کودکان به شعر خوانی پرداختند . بازدید کودکان از کتابخانه به
منظور  جذب آنها به کتاب و کتابخوانی بس

ادامه مطلب  

مراسم دهه فجر  

هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری سمینارها و همایش‌ها می‌شود. صدا و سیمای ایران نیز غالباً به پخش نماهنگ‌ها و تصاویر مربوط به روزهای مبارزات و تظاهرات می‌پردازد.
همچنین جشنواره فجر که بزرگترین جشنواره دولتی فیلم، تئاتر و موسیقی ایران است معمولاً در طول دهه فجر برگزار می‌شود.
در روز ۱۲ بهمن زنگ مدارس به مناسبت سا

ادامه مطلب  

همایش کودکان حسینی  

روز یکشنبه در چهارمین روز از هفته جهانی کودک همایش کودکان حسینی در پارک ساحلی  کنگان با همکاری ادارات شهرومنطقه ویژه با حضور کودکانی از مهد کودک وپیش دبستانی وابتدایی در فضایی متفاوت ومعنوی به یاد کودکان لب تشنه کربلا برگزارشد.برنامه هایی که دراین روزبه اجرادرآمدشامل نوحه خوانی وسینه زنی کودکان وشعرخوانی باموضوع محرم وکودک، واهداء بادکنک وبادبادک،برگزاری ایستگاه نقاشی وپرواز بادبادک ودرپایان تقسیم نذری واهداجوایز به کودکان   باحضو

ادامه مطلب  

مرگ زیبا و عجیب بهمن گلبارنژاد  

 
چقدر عجیب و ناراحت کننده بود ...ادم تو همچین شرایطی فوت کنه//// خیلی ادم بالیاقتی باید باشی بر میهنت اینجور از این دنیای کثیف بری ....
 
دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان به دلیل سانحه در مسابقه و برهم خوردن تعادلش در شیب تند مسیر پس از چند ساعت از انتقالش به بیمارستان درگذشت.
 
 
 
دلیل فوت بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌سوار کشورمان شکستگی از ناحیه گردن عنوان شده است، نكته این كه همسر این ورزشكار دو سال پیش بر اثر سرطان در گذشته بود.
 

ادامه مطلب  

ویژگیهای کودکان  

اگر چه ویژگیهای مشترکی در هر گروه سنی وجود دارد ،تفاوتهای فردی در کودکان هم از نظر میزان رشد وهم قابلیتها وتواناییهایشان وجود دارد. هر کودک فردی منحصر است ونمی تواند ونباید با کودکان دیگر مقایسه شود.هر کودک باید برای رشد همگام با خود مورد تشویق قرار گیرد ونباید برای انجام امور بر او فشار اورد.

ادامه مطلب  

پیشنهاد مطالعاتی  

«ترانه های نوازش» شاعر مصطفی رحماندوست/ انتشارات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان/ 36صفحه
 
مصطفی رحماندوست برای کودکان و ادبیات کودکان چهره‌ای شناخته شده است. کمتر کودکی را می‌شناسیم که نام او را نشنیده باشد و شعری از او نخوانده باشد. مجموعه ترانه های نوازش شامل 16 ترانه از این شاعر نام‌آشنا است که با زبانی ساده و بی‌آلایش همراه با نقاشی¬های چشم‌نواز که نمایانگر لحظه‌های شاد و زیبای کودکان است، برای گروه سنی «الف منتشر شد.
شعرهایی آمو

ادامه مطلب  

ایستگاه نقاشی  

خورشیدمهربان کاش گرمایت راکم می کردی اینجاروی زمین جزستمگری نیست کودکان تشنه اندبه ابرهابگوببارنداینجاکسی سیرابشان نمی کند
کودکان تشنه اند
17مهرسومین روزازهفته ملی کودک تعداد65نفرازاعضاکودک درایستگاه نقاشی تصویرمحرم حضوریافتندوبه یادکودکان لب تشنه کربلاباموضوع محرم، عاشوراوکودک برروی پارچه به تصویرکشیدندودراین برنامه مهندس یوسفی فرماندارمحترم چندنفرازمسئولین ادارات دربین بچه ها حضوریافتندوازکانون وبرنامه های کانون بازدیدکردن

ادامه مطلب  

۱۲ بهمن روز ورود روح‌الله خمینی به ایران  

ر روز ۱۲ بهمن بزرگترین استقبال در تهران برگزار شد؛ بطوری که طول جمعیت استقبال کننده از خمینی به ۳۳ کیلومتر رسیده بود. در ساعت ۹:۲۷ دقیقه بامداد روز دوازدهم بهمن هواپیمای حامل خمینی در میان تدابیر شدید امنیتی در فرودگاه مهرآباد برزمین نشست. او پس از ورود به فرودگاه و ایراد سخنرانی طبق برنامه‌ای که از قبل تنظیم شده بود عازم قبرستان بهشت زهرا شد و در میان استقبال گسترده مردم تهران در ساعت یک بعد از ظهر وارد قطعه ۱۷ که مدفن شهدای انقلاب بود ش

ادامه مطلب  

آموزش ترجمه قرآن کریم به کودکان با استفاده از نقاشی-سوره مبارکه نبأ  

این کارت ها شامل آیات سوره مبارکه نبأ همراه با یک نقاشی جهت رنگ آمیزی متناسب  باهر آیه می باشد. با چاپ این کارت ها بر روی برگه های A4، پس از حفظ آیه و معنی آن قرآن آموز نقاشی مربوط به همان آیه را رنگ آمیزی می کند. و وقتی همه نقاشی ها رنگ آمیزی شد، به کارتهای تکمیل شده، جایزه تعلق می گیرد:


کانال تلگرامی وبلاگ قرآن مبین:
 
https://telegram.me/QURANMOBIN110
 
 

ادامه مطلب  

چگونه می توانیم دنیای بهتری بسازیم؟  

سلام.
زندگی در دستان کودکان است پس بهتره به اون ها یاد بدهیم که چگونه بر خشونت خود غلبه کنند.
 
بله همین کودکان اینده را می سازند اگر ما مواظب ان ها نباشیم در اینده معلوم نیست دنیا و کشورمان چجوری می شود.
کودکان سرشار از بازیگوشی هستن اگر ما اعصاب رفتار درست با ان ها را نداشته باشیم معلوم نیست در اینده چه اتفاق هایی برایشان نمی افتد.
کوکان را دعوا نکنیم و به ان ها محبت کنیم زیرا ممکن است در اینده نزدیک پیر شویم و دیگر نتوانیم کار های خودمان را ا

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
تبلیغات
ورود به کانال تلگرام